Kolejny roczek minął

Dokładnie dwa dni temu mój bloczek skończył dwa latka a dziś licznik wybił piękną liczbę 11 000 odwiedzin. Jestem niezmiernie szczęśliwa, że przez ten krótki czas dwóch lat, byliście ze mną i nadal do mnie zaglądacie. Cieszę się, że mogę swoją pasję dzielić z innymi. Cieszę się, że moje prace się Wam podobają. Mimo, że kocham haft i nie wyobrażam już sobie życia bez niego, to tak piękne liczby i świadomość, że moja praca nie jest bez znaczenia to naprawdę motywuje mnie do podejmowania kolejnych projektów, co rusz trudniejszych, wymagających większego zaangażowania. Dziękuję, że spędziliście ze mną ten czas.


A co słychać u mnie na tamborku...

Kończę kolejny obrazek, tworzy się dla moich rodziców, tak bez okazji - bo na ścianie nie ma żadnego haftowanego obrazu. Uchyliwszy jednak rąbka tajemnicy, powiem tylko że jest obrazek sakralny i dość popularny:)Choć zapewne, wiele z Was zna ten wzór.


A że przyszło lato a wraz z nim upragnione wakacje, życzę wszystkim aby ten czas spędzili na wypoczynku z tamborkiem w ręku. Udanych wakacji!


sejfik.com

5 komentarzy:

Dziękuję za odwiedziny i zapraszam ponownie.

Dostosowanie szablonu: Saja. Obsługiwane przez usługę Blogger.